Kariyer

Kariyer

HEAD INSTRUCTOR CHEF
HEAD INSTRUCTOR CHEF
Anadolu yakasında ikamet eden. Ekip çalışmasına yatkın. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek. Okulun genel düzenini ve dersleri organize edebilecek. Ders caterıng ve fuar organizasyonları gibi aktivitelerin koordinasyonunu sağlayabilecek. Aylık hazırlanması gereken raporları hazırlayabilecek. Mutfakta kullanılan tüm ürünlerin kontrollerini sağlayabilecek.Sponsorlar ile bağlantıyı sağlayıp iletişime geçebilecek. Organizasyonlar için menüleri çıkartabilecek. Gerekli ekipman ve market listelerini hazırlayabilecek. Bay çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen arkadaşlar info@eksmutfak.com.tr adresine cv gönderebilirler.
INSTRUCTOR CHEF
INSTRUCTOR CHEF
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. Ekip çalışmasına yatkın. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek. Mutfak genel temizliğini organize edebilecek. Derslerin hazırlığını koordine edebilecek. Mutfak ve dolapların genel temizliğini yapabilecek. Hijyen kurallarına uyabilecek. Askerlik hizmetini tamamlamış. Bay çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen arkadaşlar info@eksmutfak.com.tr adresine cv gönderebilirler.
STEWARD
STEWARD
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. Ekip çalışmasına yatkın. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek. Hijyen kurallarına uyabilecek. Askerlik hizmetini tamamlamış. Bay çalışma arkadaşları arıyoruz.İlgilenen arkadaşlar info@eksmutfak.com.tr adresine cv gönderebilirler.