Rent a Chef

EKS Mutfak Akademisi’nin sunduğu hizmetler arasında yer alan "şef kiralama" hizmeti sayesinde, akademinin seçkin şef kadrosu özel davetlerinizde kendi mekanınıza gelerek sizler ve konuklarınız için eşsiz menüler hazırlıyor. Günlük, haftalık, aylık veya sezonluk olarak değerlendirebileceğiniz kiralık şef hizmetimizden otel, restoran, cafe veya kurumsal şirket etkinliklerinizde de faydalanabilirsiniz.

Şeflerimiz hazırladıkları sıradışı menülerle mavi yolculukta veya diğer seyahatlerinizde de sizlere eşlik ederek seyahatlerinize lezzet dolu unutulmaz dakikalar katmaktadır.


Eyüp Kemal Sevinç
Kurucu Şef
Eyüp Kemal Sevinç, baba mesleği olan aşçılığa 1991 yılında başladı. Kısa zamanda çok yol kat ederek Türk mutfağına farklı bir bakış açısı ve ilki kazandırdı. Kariyerine başladığı 1995 yılında, ilk defa düzenlenen ulusal aşçılık yarışmasında Türkiye birincisi seçilerek bu yoldaki hedefine öncülük edecek ilk ödülü kazandı. 1996 yılında İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen Dünya Aşçılar Yarışmasında hamur işi dalında Altın madalya kazanarak ve aynı yarışmada yılın en iyi genç aşçısı seçilerek, Türkiye adına bir ilki gerçekleştirdi.

Mücahit Çalgam
Eğitmen Şef
Bolu Mengen doğumlu olan Mücahit Çalgam aşçı olmaya küçük yaşlarda karar verdi. Mesleğe restorancılıkla başlayan Çalgam İstanbul Bagdat Caddesi’nde geniş mutfaklı restoranlarda çalıştıktan sonra otelciliğe geçiş yaptı. Yine Istanbul’da bazı otel mutfaklarında görev alarak mesleğini sürdürdü. Son olarak Bakırköy The Green Park Oteli’nde junior sous cheflik yapan Çalgam askerlik görevini tamamladıktan sonra EKS Mutfak Akademisi’nde egitmen şef olarak mesleğini ilerletmeye devam etmektedir.

İbrahim Tavşancı
Eğitmen Şef
1967 yılında Kastamonu’da doğdu. Karagümrük Ilköğretim Okulu’ndan mezun oldu. Ilk iş deneyimi olarak 1980-1991 yılları arasında Kilim Pastaneleri’nde işe başladı.1991 -1995 yılları arasında Niyazi Çapraz’la Nişantaşı Ecole Patisseri’de görev yaptı. 1995-2008 yılları arasında Art Cafe’de ustabaşı olarak görev yaptı. 2008-2012 yılları arsında Cafe London’da pasta şefi olarak mesleğine devam etti. Kalfalık, ustalık ve usta öğretici belgelerine sahip olan İbrahim Tavşancı, halen EKS Mutfak Akademisi’nde instructor pastry chef (Pastacı eğitmen şef) olarak görev yapmaktadır.


BİZE ULAŞIN

+90 216 325 15 00
info@eksmutfak.com.tr