Workshoplar Hakkında

Eğitimlerimizin tamamında 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Çocuk Şefler 08-12, Genç Şefler ise 12-18 yaş
grubunu kapsamaktadır. Diğer workshoplarda belirtilen yaşın altında katılımcı ne yazık ki kabul
edemiyoruz.

Satın alınan biletin iadesi veya değişimi yapılamamaktadır.

Workshoplarda yaptığınız yemekleri dilerseniz etkinlik bitiminde tüketebilir ya da tarafımızdan verilen kaplarla evinize götürebilirsiniz.

Eğitimlerimiz doğal afetler ve hava koşullarına bağlı olarak iptal edilebilmektedir. Bu durumda Biletix sizinle iletişime geçecektir.

Tarifname Aşçılık& Pastacılık Eğitimlerimizde en az 3 gün önceden bilgi verdiğiniz taktirde telafi verilmektedir.

Otobüs ya da minibüs ile; Üsküdar sahilden kalkan Üsküdar-Acıbadem minibüslerine binip Validebağ Meydanı’nda inmeniz gerekiyor. Minibüsçülere Ceviz Ağacı Pastanesi’nde ineceğinizi belirtebilirsiniz. Yerimiz Ceviz Ağacı Pastanesi’nin hemen karşısındadır. Yanımızda Şok Market bulunuyor.

11T ve 5 numaralı otobüsler ise okulumuzun çok yakınından geçmektedir. Üsküdar’dan binip Validebağ durağında inmeniz gerekiyor.

Metro ile; Kadıköy-Tavşantepe metro hattında Ayrılık Çeşmesi durağında inilir. Avm çıkışından çıkıldıktan sonra Validebağ istikametine doğru yaklaşık 10-15 dk yürüme mesafesindedir. Avrupa yakasından gelecek olan kişiler ise; Marmaray’a binip aynı şekilde Ayrılık Çeşmesi durağına aktarma yaparak gelebilirler.

Metrobüs ile; Acıbadem durağında indikten sonra sol taraftan metrobüs merdivenlerinden çıkıp yolun diğer tarafına geçin. Üsküdar-Acıbadem minibüslerine binerek Validebağ Meydanı’nda inebilirsiniz.

Koşuyolu parkının çevresinde park edebilir. Ya da yan tarafımızda bulunan Tike Restoran’ın Vale’sine aracınızı verebilirsiniz.