Parti & Organizasyon

Çocuk Doğum Günü Partileri

EKS Mutfak Akademisinde yapılan doğum günü partileri, çocukların çok mutlu olmasını ve kendilerini çok özel hissetmelerini sağlıyor. En sevdikleri workshoplar, aktiviteler, yaş günü oyunları ve sürprizlerle dolu bir yaş günü partisi hem çocuğu, hem de ailesini şaşırtacak renklilikte geçiyor. Yaş günü kutlanan çocuk, minimum 3 saat veya tüm gün boyunca EKS Mutfak Akademisi'nde doğum gününü kutlayabilme olanağına sahip oluyor. Çocuklarımız doğum günü partisinde eğlenirken, velilerimizi de unutmuyoruz. Onlar içinde bahçemizde çay-kahve ikramlarıyla onlarında güzel zaman geçirmesini sağlıyoruz. Bu süre içerisinde velilerimizin ve çocuklarının mutluluk dolu özel anlarını doya doya yaşamaları ve tanık olmaları için, deneyimli EKS ekibi sizler için her şeyi organize etmektedirler. İstek üzerine, parti organizasyonumuz içerisinde, animasyon ekibimiz sayesinde çocuklar şarkılar ve oyunlar eşliğinde heyecan verici bir yaş günü etkinliği geçirmiş olacaklardır.

EKS Mutfak Akademisinin hazırlamış olduğu özel yiyecek-içecek servisi, konsept temalı doğum günü pastası ile doğum günü çocuğu için hazırlanan ve özel oluşturulmuş bir kutlama paketi sunmaktayız. EKS Mutfak Akademisindeki atölyemiz parti boyunca yalnızca size özel bir sunumla hizmetinizde olacaktır.

Bilgi veya Randevu için formu doldurunuz.

 

Chef’s Table

EKS Mutfak Akademisi’nin sunduğu ayrıcalıklar arasında dünyaca tanınan ünlü Şef Eyüp Kemal Sevinç ile akademinin önde gelen şefleri tarafından hazırlanan özel yemeklerin, özel seçim şaraplar eşliğinde tadıma sunulduğu Chef’s Table yer almaktadır. Kurumsal etkinlikleriniz ve özel davetleriniz için şefin masasında yerinizi ayırtabilirsiniz.

Özel Davetler ve Etkinlikler

Firmanızın basın için, şefler için, bloggerlar için veya kendi çalışanları için düzenleyeceği her türlü yemek organizasyonunda bizden destek alabilirsiniz. Okulumuzda etkinliğinize özel hazırlanacak mönüler ile sizlere hem yemek dersi hem de beraberinde grupça keyfini çıkarabileceğiniz güzel bir yemek organize edebiliriz.


BİZE ULAŞIN

+90 216 325 15 00
info@eksmutfak.com.tr