EKS CATERING

Ev, ofis davetleriniz ve organizasyonlarınızda hem samimi bir hava yakalamak, hem de uzun süre konuşulmak istiyorsanız Türk ve Dünya Mutfaklarından hazırladığımız lezzetlerden seçerek menülerinizi hazırlayıp misafirlerinize sunabilirsiniz. Konuklarınızı sunduğunuz ikramlarla büyülemek, damak lezzetlerini yeniden keşfetmelerini sağlamak için doğru yerdesiniz.

EKS Catering, 2011 yılından beri şahıs ve kurumlara, ev ve ofis davet ve organizasyonlarında (özel davetler, fuar etkinlikleri, mağaza açılış ve etkinlikleri vb), tam kapsamlı ve kaliteli bir hizmet sunmak anlayışı ile faaliyet göstermektedir.

Davet veya etkinlik sahiplerinin beklentilerinin tam anlanıyla karşılanması EKS Catering’in önceliği olup hizmetin içeriğini doğru anlamak için etkinlik öncesinde mekan ve alan bilgileri, kişi sayısı, menü seçimi ve diğer tüm detaylar alınarak işe başlanmaktadır.

Türk ve dünya mutfaklarından oluşturulan menü içeriği günlük ve özenle hazırlanmakta ve kullanılan ekipmanlarla yerinde sıcak servis edilmektedir.

HİZMET KAPSAMI

Mekan keşfi

Alanın özelliklerine, davetin konseptine, davetli profiline ve mevsime göre menü planlama

Mutfak ekipmanlarının servis ve nakliyesi

Günlük ve özenle hazırlanmış menü

Yerinde sıcak servis

Birer saatlik worshoplar ve yemek gösterileri (suşi, çikolata vb)


İletişim İçin

+90 216 325 15 00
info@eksmutfak.com.tr