Lezzet Ustaları Cevahir AVM'de TUKAŞ ile Yılbaşı Lezzetleri Hazırlıyor

Lezzet Ustaları Cevahir AVM'de TUKAŞ ile Yılbaşı Lezzetleri Hazırlıyor

Lezzet Ustaları Cevahir AVM

Tukaş ve Cevahir AVM,
lezzet ustalarıyla tüketicileri buluşturuyor

Tukaş, yılbaşı sofrasında usta şeflerin büyüleyici tariflerine yer vermek isteyenleri 24-25 Aralık 2011 tarihlerinde Cevahir AVM’de lezzet ustaları Sahrap Soysal ve Eyüp Kemal Sevinç ile buluşturuyor.
Yılbaşı sofralarının vazgeçilmezi olan meze, salata, sıcak ve soğuk kanepelerin kısa sürede nasıl hazırlanacağını öğrenmek isteyenler için lezzet durağı, Tukaş ve Cevahir AVM işbirliğiyle 24-25 Aralık 2011 tarihlerinde düzenlenecek “Ustalardan Yılbaşı Lezzetleri” organizasyonu olacak.
Tukaş ve Cevahir AVM, sizleri yılbaşını evde şölene çevirmeye davet ediyor. Ünlü lezzet ustaları Sahrap Soysal ve Eyüp Kemal Sevinç, sizlere yılbaşı menülerini pratik ve kısa sürede hazırlamanın yollarını öğretecekler. Tukaş ürünleri kullanılarak hazırlanacak bu menüler, yılbaşı sofralarını renkli ve lezzetli bir şölene çevirecek. İkramlarla süslenecek bu organizasyon ile hem ustaların ellerinden hazırlanmış lezzetli menülerin tadına bakabilecek, hem de bu menülerin yapılışını öğrenebileceksiniz. 24-25 Aralık 2011 tarihlerinde 14:00-18:00 saatlerinde lezzet durağınız Cevahir AVM’de kurulacak Tukaş Lezzet Mutfağı olsun.