Gourmet&Styling Artık Bundle'da...

Gourmet&Styling Artık Bundle'da...

Gourmet&Styling Artık Bundle

Bundle, sabah kahvelerinize sizin seçtiğiniz kaynaklardan haberleri tek bir yerde göstererek size eşlik eden mobil uygulama!

Sade ve şık tasarımıyla gazete, dergi, web siteleri, köşe yazarları gibi bir çok kaynaktan haberleri tek bir ekranda, rahat bir şekilde okuyabilmenizi sağlayan Bundle'ı, hem iOS hem de Android cihazlarda ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

Artık Gourmet&Styling olarak Bundle uygulamasında, haber kaynaklarından biriyiz!

Bugünden itibaren Gourmet&Styling web sitesinde yayınladığımız  haberleri Bundle'da "Yaşam" kategorisi altında bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey takip edeceğiniz kaynaklara Gourmet&Styling'i eklemek... Ve artık yeme-içme ve yaşam ile ilgili tüm haberler ana ekranınızda...

Aynı zamanda EKS Mutfak Akademisi aşçılık, pastacılık & ekmekçilik profesyonel ya da amatör eğitimlerin ve workshopların haberlerini de buradan alabilirsiniz.

Şef Eyüp Kemal Sevinç'in katıldığı etkinlikler ve haberler ile ilgili de her şeyi Bundle üzerinden Gourmet&Styling kaynağını seçerek  alabilirsiniz.

Dwarf Planet ajansının geliştirdiği, haber uygulamaları arasında önemli yeri olan Bundle'ı mobil cihazınıza indirin ve artık takip ettiğiniz tüm kaynakları tek bir yerde, rahat bir şekilde okuyun!

Bundle'ı iOS veya Android cihazlarınıza ücretsiz indirin...