Site Kullanım Koşulları

Site Kullanım Koşulları

 • Bu web sitesi ve siteyle ilgili her türlü kullanım hakkı, tasarruflar ve yetkiler Eyüp Kemal Sevinç Gastronomi Hiz. San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti.’ye aittir.
   
 • Bu siteye giren kullanıcılar Eyüp Kemal Sevinç (eyupkemalsevinc.com) ve EKS Mutfak Akademisi (eksmutfakakademisi.com) web sitelerinin kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.
   
 • Eyüp Kemal Sevinç Gastronomi Hiz. San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. eksmutfakakademisi.com ve eyupkemalsevinc.com web sitelerindeki bilgilerin doğruluğu, güncelliği, yeterliliği hakkında hiçbir biçimde, açık ya da zımni bir garantide ve/veya taahhütte bulunmamaktadır.
   
 • Eyüp Kemal Sevinç Gastronomi Hiz. San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti., istediği zaman eksmutfakakademisi.com ve eyupkemalsevinc.com web sitelerinde herhangi bir uyarı veya ihtar yapmaya gerek duymadan; her türlü bilgi değişikliği ve güncelleme yapma veya yayını durdurma hakkına sahiptir.
   
 • eksmutfakakademisi.com ve eyupkemalsevinc.com web sitelerinden başka sitelere link verilebilir. Eyüp Kemal Sevinç Gastronomi Hiz. San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti., verilen linklerde yer alan bilgilerin doğruluğuyla ilgili herhangi bir garanti ve taahhütte bulunmaz.
   
 • eksmutfakakademisi.com ve eyupkemalsevinc.com web sitelerinin kullanımından doğabilecek her türlü zarar kullanıcıların kendi sorumluluğunda olup Eyüp Kemal Sevinç Gastronomi Hiz. San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti.’ye maddi manevi herhangi bir tazminat veya sorumluluk yüklenemez.
   
 • eksmutfakakademisi.com ve eyupkemalsevinc.com web sitelerinde yer alan her türlü bilgi ile görsel, işitsel ve yazılı içerikler Eyüp Kemal Sevinç Gastronomi Hiz. San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti.’den izin ve yazılı muvaffakatname alınmaksızın kısmen veya tamamen kopyalanamaz, başka bir yere aktarılamaz, dağıtılamaz, satılamaz ve hiçbir mecrada kullanılamaz. Bu koşula aykırı kullanım hallerinde kullanıcı hukuki ve cezai tüm neticeleri kabullenmiş sayılır.
   
 • eksmutfakakademisi.com ve eyupkemalsevinc.com web sitelerine giren tüm kullanıcılar bahsi geçen kuralları peşinen kabul etmiş sayılır. Herhangi bir uyuşmazlık doğması halinde Türk Hukuku uygulanır ve İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.